Rodinný dům Archivy | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Typ nemovitosti: Rodinný dům

Hledáte dvougenerační rodinný dům s velkým pozemkem v dosahu MHD od Olomouce v zástavbě nových RD v klidné a pohodové ulici?

Ve výhradním zastoupení majitelky si Vám dovoluji nabídnout RD ve vyhledávané lokalitě Olomouc- Bystrovany v ulici Blažíčkova. Dům byl kolaudován v roce 1960 jako dvoupodlažní, částečně podsklepený s půdním prostorem a garáží pro dva vozy.

Zastavěná plocha 173 m2, zahrada 1437 m2. Celková výměra pozemku 1610 m2. Dům byl před 20 ti lety přestavěn na dva byty.
V přízemí byt o dispozici 2+kk a podlahové ploše 65 m2, velkorysá kuchyně s obývacím pokojem 33 m2, ložnice 14 m2, koupelna se sprchovým koutem a toaletou 7 m2 a další samostatná toaleta 2 m2, chodba 9 m2.
V podkroví byt o dispozici 3+kk a podlahové ploše 65 m2, obývací pokoj s kuchyní 27 m2, ložnice 16 m2, dětský pokoj 17 m2, koupelna se sprchovým koutem a toaletou 6,4 m2 se vstupem na balkonek.
Dům je z 1/2 podsklepen, nachází se zde kotelna a spíž.
RD prošel částečně modernizací – v roce 2015 vyměněna nová okna za plastová, nové koupelny, v roce 2021 nové kuchyňské linky včetně vestavěných spotřebičů. Jinak je dům v původním, ale velmi udržovaném stavu.
.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, elektřinu, veřejný vodovod i studnu. Přípojka na plyn před domem. Sporáky jsou na plynové lahve. Trouby elektrické. Vytápění domu novým kotlem na dřevo a pelety s automatickým dávkováním. Roční náklady na vytápění cca 35 tis. Kč. Ohřev vody zajišťuje elektrický kotel se kterým lze i vytápět.

Měsíční náklady zálohy elektřina 4000,- , voda  500,- Kč.

Energetický štítek se aktuálně zpracovává, proto uvedeno „G“.

Na pozemku se nachází velkorysá letní dílna ze dřeva 50 m2, kterou lze využít i na parkování většího vozu. Na zahradě je vybudován velký výběh pro drůbež, kotec pro psa a dřevěný domek na uskladnění zahradního nábytku i sportovního vybavení. Zahrada je bez porostů i záhonků a nabízí zde prostor pro realizaci relaxační a sportovní zóny, případně k zahradničení či chovu drobného zvířectva.
S plánovanou novelou stavebního zákona v roce 2024 by zahrada mohla být výhledově dobrá investice s možnou výstavbou “ vejminku“ do 80 m2 s podkrovím  max. 5 m výšky. Aktuálně je na zahradě dle UP možnost stavby do 25 m2 s podkrovím do max. 5 m výšky.

Vzhledem k velké poptávce po stavebních parcelách v této lokalitě je koupě nemovitosti zajímavá i pro zcela novou výstavbu. Pozemek lze rozdělit i na dvě parcely s přístupem z hlavní cesty a výstavbou dvojdomku. Stejný projekt je již v této ulici realizován.

Obec žije bohatým sportovním i kulturním životem a je zde dobrá občanská vybavenost.
Základní i mateřská škola, obchod, autobusová i vlaková zastávka. Letní restaurace, fotbalové i tenisové hřiště, hřiště pro děti, cyklostezka, cvičák pro psy. Obec pořádá pravidelné akce pro místní občany.
Velkým benefitem je výborná dojezdová vzdálenost do Olomouce, autem 5 minut, MHD a blízký nájezd na dálnici D1 výpadovka na Ostravu.

Bližší informace a originál půdorysy Vám ráda poskytnu na osobní prohlídce.

Zajistím výhodné financování přes hypotečního experta.

Toužíte po vlastním cenově přijatelném domě v okolí Olomouce a zároveň v blízkosti přírody?
Dům, který si komplet přestavíte podle svojí fantazie a možností ?
Navíc s bonusem městské hromadné dopravy a tím pádem dosahem všech benefitů velkoměsta?

Právě mám nově v nabídce tento dům v obci Bukovany u Olomouce v pohodové klidné ulici u rybníčku. Dům je velký tak akorát pro jednu rodinu s dětmi nebo jako investice na další pronájem.
Nabízí totiž dvě bytové jednotky 1+1 a 3+kk. Zahrada zde není velká 50 m2 a je částečně vydlážděná, ale na posezení, grilování, bazének pro děti, pískoviště,  pár kytek a bylinek je dostačující. Pokud nejste zahradníci, tak menší pozemek jistě oceníte. Příroda a les je kousek od domu směrem na Svatý Kopeček. Turistika, cyklostezky a přehrada na koupání do 2 km.

Dům je ze smíšeného zdiva a stáří cca 80 let. Přízemí o dispozici 1+1 a podlahové ploše 50 m2  – pokoj + kuchyň, sklad, sociální zařízení a chodba na dvůr. Sociální zařízení v přízemí je společné pro oba byty a  je 6 let po rekonstrukci – samostatná toaleta,  koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Nad přízemí bylo dostavěno před čtyřiceti lety patro o dispozici 3+kk a podlahové ploše 80 m2. V horním patře je prostor pro vybudování další koupelny a toalety viz. přiložená vizualizace. Půda nabízí možnost přestavby na další pokoje. Na dvoře jsou bývalé hospodářské budovy, které mohou posloužit k přebudování na letní kuchyň nebo sklad na uložení například sportovního vybavení.

RD má částečně vyměněná okna za plastová a udělanou izolaci kolem domu. Dům využívá vlastní studnu, dále je napojen na plyn, elektřinu, kanalizaci a přípojka na veřejný vodovod je u domu. Vytápění domu na plyn i tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Dům je v původním stavu určený ke kompletní rekonstrukci, ale je stále obývaný a funkční.

Dům svou dispozicí nabízí více variant využití. Bydlení spojené s podnikáním, možnost zřízení provozovny v přízemí a v horním patře byt, ke dvougeneračnímu bydlení či k investici jako pronájem obou bytových jednotek.

Dispozice a výměry jednotlivých místností jsou v přiložených zaměřených půdorysech.

Obec Bukovany je vzdálená od Olomouce  pouze 8 km a je vyhledávaná pro dosah přírody a výbornou dostupnost, kterou zajišťuje MHD každou hodinu. V obci se nachází mateřská školka, hřiště ke sportovnímu  a kulturnímu vyžití a restaurace Koliba. Veškerá občanská vybavenost je ve Velké Bystřici vzdálené 2 km.

Pro vážné zájemce zprostředkuji výhodné financování přes ověřeného finančního experta.
Ráda Vás provedu na osobní prohlídce.

 

 

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Slavonín na ulici Machátova. RD 5+1, zastavěná plocha 150 m2, zahrada 444 m2.

RD kolaudovaný v roce 1971, zděný, dvoupodlažní, podsklepený i s půdním prostorem.

Dispozičně v I.NP 2+1, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, chodba, umývárna a toaleta. V umývárně není sprcha, ale je tam prostor na dostavbu. Podlahová plocha prvního nadzemního podlaží je 62 m2.
Ve II.NP se nachází tři pokoje, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a chodba. Z jednoho pokoje lze vybudovat kuchyň a vznikne tak další samostatná bytová jednotka. Podlahová plocha druhého nadzemního podlaží je 62 m2 + balkon do zahrady o výměře 8,5 m2. Půda o výměře 62 m2 je vhodná k vybudování mezonetu nebo další bytové jednotky. Trámy i střecha je zachovalá bez nutnosti dalších oprav. Na dům navazuje přístavba do zahrady o výměře 24 m2 jako sklad, technická místnost nebo prostor ke zbudování letní kuchyně. Dům je celopodsklepený s garáží, dílnou, prádelnou, kotelnou, skladem na dřevo i spíží.

V roce 2003 proběhla výměna oken za plastová dvojskla, zateplení domu, modernizace koupelen a výměna schodiště do patra, výměna okapů v mědi.  Na podlahách jsou původní parkety, které lze renovací zachovat. V domě jsou dva komíny vhodné i na napojení na krb.  Jinak je dům v původním, ale ve velmi dobrém stavu. Původní majitelé, kteří si dům postavili, o něj celé roky velmi pečovali a udržovali v čistotě a pořádku.

U domu je udržovaná okrasná zahrada, kde v zadní části je prostor k vybudování letního posezení, terasy, grilu, bazénu a kde bude mít nový vlastník naprosté soukromí a klid.

RD lze bez jakýchkoliv úprav ihned užívat nebo je zde prostor pro modernizaci dle vlastních představ. Nabízí se variabilita užívání ke dvougeneračnímu bydlení či bydlení spojené s podnikáním, kde sklepní prostory lez využít např. na služby kosmetické, masérské, kadeřnické s přístupem z hlavní cesty. Dům by mohl zaujmout i k investičnímu záměru pro vybudování tří samostatných bytových jednotek k dalšímu pronájmu.

RD je napojen na veškeré inženýrské sítě, elektřinu, veřejnou kanalizaci, vytápění plynovým kotlem i tuhými palivy. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

 

Bonusem pro bydlení v tomto domě jsou i velmi příjemní a pohodoví sousedé.

Tato lokalita je vyhledávaná pro svoji rychlou dostupnost do centra města a veškerých vymožeností, které město poskytuje a přitom nabízí pohodové bydlení jako na venkově.

V dostupné vzdálenosti pár minut autem je škola, školka, nákupní centrum Haná, zdravotní středisko, Fakultní nemocnice, sportovní centrum, zastávka MHD i nájezd na dálnici na Brno.

Dům si lze prohlédnout v přiloženém 3D scenu – matterport.
Výměry jednotlivých místností najdete v zaměřených půdorysech.
K dispozici je i původní projektová dokumentace.
PENB energetický štítek se vypracovává zatím uvedeno „G“.

Financování lze bezplatně konzultovat přes ověřeného finančního experta.

V případě více zájemců bude výběr kupujícího uskutečněn aukčním prodejem nejvyšší nabídce.

Ráda Vás provedu na osobní prohlídce, kde Vám poskytnu bližší informace.

Dovoluji si Vám nabídnout ve výhradním zastoupení majitele rodinný dům v obci Čelechovice na Hané – v klidné části Studenec.

RD v řadové zástavbě, nepodsklepený s dispozicí 5+1 o zastavěné ploše 149 m2, zahrada o výměře 394 m2. Celková plocha pozemku je 543 m2.

Dům je postaven z pálených cihel a je určený ke kompletní rekonstrukci. Nová je pouze střešní krytina v roce 2007 a částečné rozvody elektřiny v mědi.

V přízemí domu se nachází původní, ale funkční koupelna s vanou i toaletou, provizorní kuchyně a dva neobyvatelné pokoje. V podkroví domu jsou tři pokoje z toho dva užívané k občasnému přespávání.

K dispozici je i půda, kterou lze taktéž přestavět na další pokoj.

RD je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu , plynová přípojka se nachází před domem. Vytápění a ohřev vody zajišťuje elektrický kotel a bojler. Možnost vytápění i s kamny na tuhá paliva.

Za domem se nachází dvorek s kamenným obkladem, sklad a zahrada nad úrovní dvorku, která nabízí soukromí a klid. Bonusem jsou i dobré sousedské vztahy.

Dům lze nyní částečně užívat a postupně rekonstruovat dle vlastních představ. Pakování aut před domem.

Rozmístění dispozice a výměry jednotlivých místností dle přiložených 3D půdorysů.

Veškerá občanská vybavenost je v Čelechovicích na Hané. Mateřská škola, základní škola, obchod, pošta, lékař, autobusová a vlaková doprava.

Obec Studenec se nachází na strategicky výhodném místě 15 km od Olomouce a 8 km od Prostějova s dobrou dopravní dostupností.

 

V případě zájmu zajistím výhodné financování přes hypotečního experta.

Ráda Vás provedu na osobní prohlídce.

Bydlení v blízkosti přírody, lesů a přírodního koupání? Ve vyhledávané lokalitě CHKO Litovelského Pomoraví  8 km od Olomouce?  V rodinném domě navíc v klidné ulici? Nechcete se starat o zahradu?

Pokud přesně toto hledáte, tak mám pro Vás nově v nabídce RD na ulici  Podhradí v Horce nad Moravou. RD o dvou samostatných bytových jednotkách ke dvougeneračnímu bydlení, k bydlení spojené s podnikáním nebo k investici na další pronájmy.

Dům o zastavěné ploše 106 m2, bytová jednotka v přízemí o dispozici 2+1, podlahové ploše 70 m2 s terasou 38 m2, bytová jednotka ve druhém nadzemním podlaží o dispozici 3+1, podlahové ploše 77 m2 s balkonem 6 m2. Terasa je orientovaná na jihovýchod a nabízí naprosté soukromí a klid. Dům procházel od roku 2007 průběžně rekonstrukcí, koupelny, podlahy, rozvody, okna, zateplení, kuchyňské linky, klimatizace. RD je postaven z cihel, napojen na veřejný vodovod, studnu, zemní plyn, elektřinu, veřejnou kanalizaci. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel. K dispozici půda, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku. Bezproblémové parkování u domu.

Vesnicí protéká Mlýnský potok (náhon horeckého mlýna), který je s oblibou splavován vodáky na kánoích a vyhlídkových raftech. Asi 2 km jižně od Horky se nachází přírodní koupaliště Poděbrady oblíbené pro svou malebnost ve vzrostlé zeleni.  Severně od Horky se rozkládá území ChKO Litovelské Pomoraví s lužními lesy, říčními rameny a řadou zpevněných lesních cest lákající k výletům na kolech, na lodích, na koních a pěšky. Asi 2,5 km severně se uprostřed lesů nachází výletní místo Lovecká chata oblíbená pro svůj charakter loveckého a westernového stylu. Nachází se zde sportovně jezdecký a výukový areál na koních, minigolf, hřiště pro děti. Na okraji obce je postavené centrum ekologických aktivit Sluňákov . Dům obklopuje unikátní přírodní umělecká galerie s názvem Dům přírody Litovelského Pomoraví. Obec žije bohatým sportovním životem – fotbalový klub, házená, sokol, vodácký klub.

V obci je mateřská i základní škola i s výukou Montesorri, lesní školka Bažinka. Veškerá občanská vybavenost  – pošta, obchody, restaurace, praktický i dětský lékař. Výborná dostupnost do Olomouce pravidelnou linkou MHD i železniční dopravou.

Pro vážného zájemce zajistím výhodné financování přes hypotečního experta.
Bližší info a projektová dokumentace na osobní prohlídce.

PENB se vypracovává proto zatím uvedena energetická náročnost „G“.

 

 

 

Hledáte rodinný dům k trvalému bydlení nebo jen sídlo k rekreaci v blízkosti lesů a přírodního koupání? Dům bez zbytečně velkého pozemku, kde nemusíte sekat trávu a starat se o zahradu?

Dispozičně dvougenerační dům se dvěmi bytovými jednotkami každá o podlahové ploše 100 m2. V přízemí se nachází byt 2+1 s koupelnou a přímým vstupem na dvůr a v podkroví byt 3+1 bez sociálního zařízení. Ze dvora o vel. 70 m2 je vjezd do prostorné garáže a dílny. Dvůr nabízí možnost parkování a nachází se zde i dvě udírny a dřevník. Z horního bytu je vstup na terasu o výměře 30 m2, kde je možnost vybudování relaxační zony. Dle přiložené vizualizace lze horní byt přestavět včetně dobudování  sociálního zařízení.  Poslední rekonstrukce domu proběhla v 80 tých  letech, kde bylo na přízemní stavbu dostavěno horní patro částečně jako dřevěná nadstavba. Tento dům je sice určený ke kompletní rekonstrukci, ale je stále obývaný a plně funkční.

Vytápění i ohřev vody zajišťuje plynový kotel, možnost vytápění i na tuhá paliva. Dům je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci. K dispozici je i vlastní studna na užitkovou vodu. Stavba je jen částečně podsklepená 10 m2, kde se nachází kotel a bojler. Nízké provozní náklady. Dům se nachází v klidné málo frekventované ulici a je ihned volný.

Městys Velký Újezd se nachází v nadmořské výšce 371 m u staré obchodní cesty s brodem mezi Olomoucí a Lipníkem nad Bečvou, na pozvolně sestupujícím svahu úpatí Oderských vrchů. Pouhých 6 kilometrů od obce pramení řeka Odra. Dnes, na počátku 21. století, je Velký Újezd obcí s bohatou historií a kulturní tradicí. V současné době zde žije okolo 1400 obyvatel. Začalo se zde opět podnikat, a tak dnes má městys i dobré služby. Ordinuje zde praktický, dětský a zubní lékař, v obci je lékárna, pošta, stolařství, zahradnictví, stavitelství, zemědělská činnost, pila, dále několik obchodů a pohostinství, autoservis, knihovna, posilovna, sauna, masáže, kadeřnictví, ubytovna, penzion.

V obci je také Základní a Mateřská škola, pobočka Základní umělecké školy Žerotín a Střední odborné s obory: kuchař-kuchařka, číšník-servírka, kuchař-číšník, kadeřník-kadeřnice, zahradník, krejčí, podnikání a dále tři obory pro absolventy zvláštních škol. Právě poloha Velkého Újezdu nabízí snadnou dopravu do sousedních větších měst  – Olomouce 18 km, Přerova 17 km, Hranic 23 km, Lipníku nad Bečvou 11 km.

Městysem vedou cyklotrasy, v blízkém kamenolomu vzdáleném 3 km ve Výklekách je krásné přírodní koupaliště. Díky dobré vybavenosti městyse, dobrému autobusovému spojení a celkově dobrému umístění se do Velkého Újezdu  stěhují lidé i z jiných měst a obcí, rozrůstá se nová výstavba domů.

Další informace a projektovou dokumentaci Vám ráda poskytnu na osobní prohlídce. V případě zájmu zajistím nejvýhodnější financování přes hypotečního experta.

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízím bydlení pro studenty v Olomouci v rodinném domě se zahradou. Dům se nachází v žádané lokalitě Neředín vzhledem ke klidu, blízkosti zeleně a v dosahu Lékařské fakulty a FTK. Obě fakulty jsou v docházkové vzdálenosti do 10 minut. Celý objekt slouží pouze pro ubytování studentům a funguje jako mini kolej. V I. NP jsou aktuálně ihned k dispozici dva dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový se zimní zahradou a přímým vstupem na terasu. V podkroví budou k dispozici od 1.8.2023 také dva dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem – postele s úložným prostorem, psací stoly, židle, skříně. Na každém patře je k dispozici sdílená koupelna s pračkou, sušičkou a plně vybavenou kuchyní. Měsíční nájemné za osobu a lůžko včetně energií a internetu je v těchto patrech 5.500,- Kč. Dále je v nabídce pokoj v suterénu domu pro dvě osoby. Pokoje v suterénu mají také novou koupelnu a kuchyň. Cena nájemného v tomto pokoji je 4.900,- Kč za měsíc za osobu. Možnost parkování kol v garáži. Pro celý dům je k užívání menší společná okrasná zahrada – atrium včetně terasy s posezením a grilem nabízející soukromí a klid. Parkování aut u domu. V ceně nájmu jsou energie, internet a úklid společných prostor tzn. koupelny, kuchyně a chodby, který zajišťuje správce domu jedenkrát týdně. Dům je udržovaný ve výborném stavu a nachází se v klidné ulici v zástavbě RD a v dosahu MHD do pěti minut. Nájezd na dálnici 2 min. Majitelka požaduje při podpisu nájemní smlouvy vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Provize RK dle dohody. Jedná se o pohodové a klidné bydlení. Neváhejte si domluvit prohlídku.

Hledáte velký dům v okolí Olomouce pro dvě generace k bydlení nebo pro bydlení spojené s podnikáním či chcete investovat do bytů se zahrádkami na následný pronájem? Pak mám pro Vás skvělou novinku.

Ve výhradním prodeji Vám nabízím tento rodinný dům v klidné a vyhledávané lokalitě v obci Bohuňovice.

RD o zastavěné ploše 263 m2, zahrada 639 m2 a celková výměra pozemku 902 m2. V domě se nachází dva samostatné byty 3+1, každý o výměře 90 m2.

Dům je zděný. Postaven byl v roce 1931, ale procházel postupně rekonstrukcemi.

Horní byt s velkým balkonem byl částečně rekonstruován v roce 2014, nová koupelna, nová kuchyně včetně spotřebičů, rozvody elektro, vody a plynu, omítky, stropy. Na dřevěných podlahách PVC. V obývacím pokoji jsou krbová kamna na tuhá paliva. Prostorná chodba se schodištěm slouží částečně jako šatna. V tomto roce nová plastová okna, plynový kotel, elektrický bojler.

Přízemní byt je nedokončený, jsou zde pouze nové rozvody vody, topení a odpady. Nabízí se zde rekonstrukce podle vlastních představ nebo dle přiložené vizualizace. Momentálně jsou byty přístupné ze společné vstupní chodby, ale lze je oddělit a do horního bytu vybudovat samostatný vstup zvenku.

Byty lze rozdělit Prohlášením vlastníka na dvě samostatné bytové jednotky se zahrádkami s užíváním společných prostor. K domu náleží dílna, garáž, kůlna, sklep 4×4, prádelna i půda. Z půdy lze vybudovat další bytovou jednotku. Za domem velká udržovaná zahrada s ovocnými stromy, zahradní chatou a zónou na hraní pro děti.

Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. K dispozici také studna. Vytápění zajištěno plynovým kotlem i kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody kombinovaným kotlem.

Obec je vyhledávána k bydlení pro svoji strategickou polohu s dobrou dostupností – 6 km do Olomouce i Šternberka .

Poblíž Bohuňovic se nachází malé vnitrostátní neveřejné (soukromé) letiště. Obcí prochází železniční trať Olomouc – Šternberk – Šumperk, přímo v Bohuňovicích je železniční zastávka. Východně od obce vede silnice I/46 z Olomouce do Opavy. Obcí také prochází cyklostezka Olomouc – Bohuňovice – Bělkovice a Olomouc – Bohuňovice – Štarnov – Šternberk.

V Bohuňovicích funguje mateřská škola a základní škola (1.–9. ročník). TJ Sokol Bohuňovice má pět oddílů: fotbal, volejbal, tenis, oddíl šachu a rekreační tělovýchova. Od roku 1972 až dodnes je v provozu širokoúhlé kino s kapacitu 156 míst a systémem Dolby Surround Pro Logic. Funguje zde také aquapark Centrum zdraví Bohuňovice.

Veškeré další informace Vám ráda poskytnu na osobní prohlídce.

 

V případě zájmu mohu zprostředkovat výhodné financování přes hypoteční specialistku.

Výhradní prodej  RD s terasou a výhledem na hrad ve městě Šternberk. V domě se nachází  dvě bytové jednotky se samostatnými vstupy.

V přízemí rodinného domu je byt o dispozici 4+1 a podlahové ploše 93 m2. Bytová jednotka byla rekonstruována v roce 2010, tzn. koupelna, kuchyň, nové rozvody v mědi, nová okna, podlahy. Vytápění a ohřev vody je zajištěno plynovým kotlem a krbem na tuhá paliva. Součástí prodeje je terasa s vyzděným altánem a krbem, garáž a část předzahrádky.  Vstup do bytu je z přední části domu. Měsíční náklady do 5 tis.

V I.NP  se nachází byt dispozici 5+1 s balkonem a dílnou o výměře 120 m2 byt byl nově postaven v roce 2002 a má samostatný vstup v zádní části domu. Na domě je potřeba dodělat pouze novou fasádu. Součástí prodeje k bytu je  i část pozemku za domem 150 m2, kde je možnost vybudování terasy s výhledem do širokého okolí. Před domem jsou další parkovací místa.

Oba byty mají samostatné měřiče na elektřinu, plyn i vodu.

V případě koupě celého domu se nabízí dvougenerační bydlení či bydlení spojené s podnikáním.

Lokalita Světlov se nachází nedaleko lesa a nabízí naprosté soukromí a klid. Centrum města a hrad je v dochozí vzdálenosti 5 min.

Město Šternberk je na strategicky výhodném místě s dojezdem do 20 ti km do Olomouce, Uničova i Litovle.

Město má plnou občanskou vybavenost, školu, školku, gymnázium.

V případě zájmu zajistíme financování za výhodných podmínek.

PRODÁNO PŘES AUKČNÍ PORTÁL – LICITACE S NAVÝŠENÍM O 1.700.000,- KČ

Výhradní prodej dvougeneračního RD se zahradou v  lukrativní lokalitě Olomouc – Nemilany. Dům byl postaven v 70 tých letech jako zděný, dispozičně  dva byty 2+1 každý o vel. 85 m2, podsklepený s půdou.

Zastavěná plocha a nádvoří 389 m2, zahrada  s ovocnými stromy 396 m2. Na pozemku se  nachází garáž a dílna. Dům prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2012, kdy byly vybudovány nové koupelny v obou bytech včetně rozvodů vody a elektřiny, v horním bytě nová kuchyňská linka a podlahy. Jinak je dům v původním, ale udržovaném stavu k okamžitému bydlení. Nabízí se zde možnost rekonstrukce k přestavbě na  dvě bytové jednotky o dispozici 3 kk se samostatnými vchody do domu a samostatnými zahrádkami o vel. cca 200 m2. K hornímu bytu možnost vybudování mezonetu z půdy. Dle UP možnost rozšíření domu do dvora o další bytové jednotky.

Dům je vhodný i pro investory na vybudování bytového domu se 4 byty včetně vymezených zahrádek a parkováním ve dvoře.

Dům je napojen na veškeré IS. Elektřinu, plyn, kanalizaci, vodovod. Funkční studna na pitnou i užitkovou vodu.

Vytápění  i ohřev vody zajišťuje plynový kotel, možnost vytápění i a tuhá paliva.

Nemilany jsou velmi žádanou lokalitou vzhledem k rychlé dostupnosti do centra města i nájezdu na dálnici a současně nabízí pohodové a klidné bydlení v blízkosti přírody, rybníků a lesa. Tato část obce přitom nabízí veškerou občanskou vybavenost školu, školku, obchod, restauraci, dětské  i fotbalové hřiště, BIKE park, vlakové spojení i MHD.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.

Pro zájemce zajistíme výhodné financování.

 

Toužíte po domě s velkým pozemkem pro biofarmu, sadaření, včelaření či chov ovcí nebo koní? Po penzionu s možností pořádání zahradních svateb a oslav v prostředí staré stodoly z roku 1880? Hledáte na investici prostory ke zbudování bytových jednotek včetně zahrádek? Chcete spojit bydlení s podnikáním ve službách? Toto všechno lze zrealizovat dle vlastních představ v nemovitosti, kterou Vám zde nabízím k exkluzivnímu prodeji. Zemědělská usedlost s pozemkem 3289 m2. RD dispozičně 5+1 s užitnou plochou 190m2 a půdou 100m2, přístavbou s dílnou, letní kuchyní s udírnou, skladem, kotelnou. Nad přístavbou je půda 150m2 ke zbudování bytu či penzionu. Na pozemku se nachází stodola ve výborném stavu a torzo další stodoly. Rozsáhlé pozemky nabízí všestranné využití. Celý objekt byl pečlivě udržován a opečováván majiteli a je ve velmi dobrém stavu. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Dobrá dostupnost do Šternberka, Uničova, Litovle i Olomouce. Další info Vám ráda poskytnu na prohlídce.