ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Typ nemovitosti: Rodinný dům

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízím bydlení pro studenty v Olomouci v rodinném domě se zahradou. Dům se nachází v žádané lokalitě Neředín vzhledem ke klidu, blízkosti zeleně a v dosahu Lékařské fakulty a FTK. Obě fakulty jsou v docházkové vzdálenosti do 10 minut. Celý objekt slouží pouze pro ubytování studentům a funguje jako mini kolej. V I. NP jsou aktuálně ihned k dispozici dva dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový se zimní zahradou a přímým vstupem na terasu. V podkroví budou k dispozici od 1.9.2022 také dva dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový, který je  volný ihned k nastěhování. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem – postele s úložným prostorem, psací stoly, židle, skříně. Na každém patře je k dispozici sdílená koupelna s pračkou, sušičkou a plně vybavenou kuchyní. Měsíční nájemné za osobu a lůžko včetně energií a internetu je v těchto patrech 4.800,- Kč. Dále je v nabídce pokoj v suterénu domu pro dvě osoby. Pokoje v suterénu mají také novou koupelnu a kuchyň. Cena nájemného v tomto pokoji je 4000,- Kč za měsíc za osobu. Možnost parkování kol v garáži. Pro celý dům je k užívání menší společná okrasná zahrada – atrium včetně terasy s posezením a grilem nabízející soukromí a klid. Parkování aut u domu. V ceně nájmu jsou energie, internet a úklid společných prostor tzn. koupelny, kuchyně a chodby, který zajišťuje správce domu jedenkrát týdně. Dům je udržovaný ve výborném stavu a nachází se v klidné ulici v zástavbě RD a v dosahu MHD do pěti minut. Nájezd na dálnici 2 min. Majitelka požaduje při podpisu nájemní smlouvy vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Provize RK dle dohody. Jedná se o pohodové a klidné bydlení. Neváhejte si domluvit prohlídku.

Hledáte velký dům v okolí Olomouce pro dvě generace k bydlení nebo pro bydlení spojené s podnikáním či chcete investovat do bytů se zahrádkami na následný pronájem? Pak mám pro Vás skvělou novinku.

Ve výhradním prodeji Vám nabízím tento rodinný dům v klidné a vyhledávané lokalitě v obci Bohuňovice.

RD o zastavěné ploše 263 m2, zahrada 639 m2 a celková výměra pozemku 902 m2. V domě se nachází dva samostatné byty 3+1, každý o výměře 90 m2.

Dům je zděný. Postaven byl v roce 1931, ale procházel postupně rekonstrukcemi.

Horní byt s velkým balkonem byl částečně rekonstruován v roce 2014, nová koupelna, nová kuchyně včetně spotřebičů, rozvody elektro, vody a plynu, omítky, stropy. Na dřevěných podlahách PVC. V obývacím pokoji jsou krbová kamna na tuhá paliva. Prostorná chodba se schodištěm slouží částečně jako šatna. V tomto roce nová plastová okna, plynový kotel, elektrický bojler.

Přízemní byt je nedokončený, jsou zde pouze nové rozvody vody, topení a odpady. Nabízí se zde rekonstrukce podle vlastních představ nebo dle přiložené vizualizace. Momentálně jsou byty přístupné ze společné vstupní chodby, ale lze je oddělit a do horního bytu vybudovat samostatný vstup zvenku.

Byty lze rozdělit Prohlášením vlastníka na dvě samostatné bytové jednotky se zahrádkami s užíváním společných prostor. K domu náleží dílna, garáž, kůlna, sklep 4×4, prádelna i půda. Z půdy lze vybudovat další bytovou jednotku. Za domem velká udržovaná zahrada s ovocnými stromy, zahradní chatou a zónou na hraní pro děti.

Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. K dispozici také studna. Vytápění zajištěno plynovým kotlem i kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody kombinovaným kotlem.

Obec je vyhledávána k bydlení pro svoji strategickou polohu s dobrou dostupností – 6 km do Olomouce i Šternberka .

Poblíž Bohuňovic se nachází malé vnitrostátní neveřejné (soukromé) letiště. Obcí prochází železniční trať Olomouc – Šternberk – Šumperk, přímo v Bohuňovicích je železniční zastávka. Východně od obce vede silnice I/46 z Olomouce do Opavy. Obcí také prochází cyklostezka Olomouc – Bohuňovice – Bělkovice a Olomouc – Bohuňovice – Štarnov – Šternberk.

V Bohuňovicích funguje mateřská škola a základní škola (1.–9. ročník). TJ Sokol Bohuňovice má pět oddílů: fotbal, volejbal, tenis, oddíl šachu a rekreační tělovýchova. Od roku 1972 až dodnes je v provozu širokoúhlé kino s kapacitu 156 míst a systémem Dolby Surround Pro Logic. Funguje zde také aquapark Centrum zdraví Bohuňovice.

Veškeré další informace Vám ráda poskytnu na osobní prohlídce.

 

V případě zájmu mohu zprostředkovat výhodné financování přes hypoteční specialistku.

Výhradní prodej  RD s terasou a výhledem na hrad ve městě Šternberk. V domě se nachází  dvě bytové jednotky se samostatnými vstupy.

V přízemí rodinného domu je byt o dispozici 4+1 a podlahové ploše 93 m2. Bytová jednotka byla rekonstruována v roce 2010, tzn. koupelna, kuchyň, nové rozvody v mědi, nová okna, podlahy. Vytápění a ohřev vody je zajištěno plynovým kotlem a krbem na tuhá paliva. Součástí prodeje je terasa s vyzděným altánem a krbem, garáž a část předzahrádky.  Vstup do bytu je z přední části domu. Měsíční náklady do 5 tis.

V I.NP  se nachází byt dispozici 5+1 s balkonem a dílnou o výměře 120 m2 byt byl nově postaven v roce 2002 a má samostatný vstup v zádní části domu. Na domě je potřeba dodělat pouze novou fasádu. Součástí prodeje k bytu je  i část pozemku za domem 150 m2, kde je možnost vybudování terasy s výhledem do širokého okolí. Před domem jsou další parkovací místa.

Oba byty mají samostatné měřiče na elektřinu, plyn i vodu.

V případě koupě celého domu se nabízí dvougenerační bydlení či bydlení spojené s podnikáním.

Lokalita Světlov se nachází nedaleko lesa a nabízí naprosté soukromí a klid. Centrum města a hrad je v dochozí vzdálenosti 5 min.

Město Šternberk je na strategicky výhodném místě s dojezdem do 20 ti km do Olomouce, Uničova i Litovle.

Město má plnou občanskou vybavenost, školu, školku, gymnázium.

V případě zájmu zajistíme financování za výhodných podmínek.

PRODÁNO PŘES AUKČNÍ PORTÁL – LICITACE S NAVÝŠENÍM O 1.700.000,- KČ

Výhradní prodej dvougeneračního RD se zahradou v  lukrativní lokalitě Olomouc – Nemilany. Dům byl postaven v 70 tých letech jako zděný, dispozičně  dva byty 2+1 každý o vel. 85 m2, podsklepený s půdou.

Zastavěná plocha a nádvoří 389 m2, zahrada  s ovocnými stromy 396 m2. Na pozemku se  nachází garáž a dílna. Dům prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2012, kdy byly vybudovány nové koupelny v obou bytech včetně rozvodů vody a elektřiny, v horním bytě nová kuchyňská linka a podlahy. Jinak je dům v původním, ale udržovaném stavu k okamžitému bydlení. Nabízí se zde možnost rekonstrukce k přestavbě na  dvě bytové jednotky o dispozici 3 kk se samostatnými vchody do domu a samostatnými zahrádkami o vel. cca 200 m2. K hornímu bytu možnost vybudování mezonetu z půdy. Dle UP možnost rozšíření domu do dvora o další bytové jednotky.

Dům je vhodný i pro investory na vybudování bytového domu se 4 byty včetně vymezených zahrádek a parkováním ve dvoře.

Dům je napojen na veškeré IS. Elektřinu, plyn, kanalizaci, vodovod. Funkční studna na pitnou i užitkovou vodu.

Vytápění  i ohřev vody zajišťuje plynový kotel, možnost vytápění i a tuhá paliva.

Nemilany jsou velmi žádanou lokalitou vzhledem k rychlé dostupnosti do centra města i nájezdu na dálnici a současně nabízí pohodové a klidné bydlení v blízkosti přírody, rybníků a lesa. Tato část obce přitom nabízí veškerou občanskou vybavenost školu, školku, obchod, restauraci, dětské  i fotbalové hřiště, BIKE park, vlakové spojení i MHD.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.

Pro zájemce zajistíme výhodné financování.

 

Toužíte po domě s velkým pozemkem pro biofarmu, sadaření, včelaření či chov ovcí nebo koní? Po penzionu s možností pořádání zahradních svateb a oslav v prostředí staré stodoly z roku 1880? Hledáte na investici prostory ke zbudování bytových jednotek včetně zahrádek? Chcete spojit bydlení s podnikáním ve službách? Toto všechno lze zrealizovat dle vlastních představ v nemovitosti, kterou Vám zde nabízím k exkluzivnímu prodeji. Zemědělská usedlost s pozemkem 3289 m2. RD dispozičně 5+1 s užitnou plochou 190m2 a půdou 100m2, přístavbou s dílnou, letní kuchyní s udírnou, skladem, kotelnou. Nad přístavbou je půda 150m2 ke zbudování bytu či penzionu. Na pozemku se nachází stodola ve výborném stavu a torzo další stodoly. Rozsáhlé pozemky nabízí všestranné využití. Celý objekt byl pečlivě udržován a opečováván majiteli a je ve velmi dobrém stavu. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Dobrá dostupnost do Šternberka, Uničova, Litovle i Olomouce. Další info Vám ráda poskytnu na prohlídce.