1+1 Archivy | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Dispozice: 1+1

Nabízíme vám ke koupi atraktivní slunný byt v lukrativní lokalitě Neředín. Bytová jednotka o dispozici 1+1 navíc s malým pokojíkem, který vznikl přepažením obýváku, s podlahovou výměrou 32 m2 a s dvěma lodžiemi 6,5 m2 s orientací na jihozápad se nachází v 8. NP panelového domu. Byt prošel velmi zdařilou rekonstrukcí v roce 2022 v nadčasovém stylu a nabízí tak moderní příjemné bydlení. Při rekonstrukci byla změněna dispozice bytu, vyzděné jádro s novou koupelnou, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, podlahy, obložkové dveře, elektřina, rozvody. Vytápění i ohřev vody na plyn dálkovým rozvodem. Byt se prodává nevybavený. Vizualizace jsou pro vaši inspiraci. Součástí prodeje je sklepní kóje o velikosti 4 m2. Na společné chodbě na patře je možnost úschovy kol. Parkování aut přímo u domu.

Lokalita Neředín nabízí bydlení v klidové zóně na okraji města s dostupností do centra do 5 min. MHD přímo u domu, nájezd na dálnici 3 min. Do 5 min. pěšky nákupní a kulturní centrum CITY Olomouc, v dosahu 10 min. pěšky FTK a Lékařská fakulta. Byt je tedy vhodný i jako investice pro studentské bydlení.

Měsíční náklady 5.500,- Kč

Byt je v družstevním vlastnictví. Družstvo neumožňuje převod do osobního vlastnictví dle stanov. Nelze tedy financovat hypotečním úvěrem se zástavou banky přímo na koupi, ale lze profinancovat ze stavebního spoření nebo zástavou na jinou nemovitost. Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce v elektronické licitaci na dražebním portálu.