2+1 Archivy | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Dispozice: 2+1

Ve výhradním zastoupení majitelky si Vám dovoluji nabídnout k pronájmu byt 2+1 s lodžií v lokalitě Olomouc – Neředín na ulici Frágnerova.

Bytová jednotka se nachází v panelovém domě, ve 4.NP s dispozicí dvou pokojů, kuchyně, koupelny se sprchovým koutem, samostatnou toaletou a prostorem na šatnu.Podlahová plocha bytu je 55 m2 + lodžie 3 m2. Jednotlivé výměry pokojů dle přiloženého půdorysu. Umístění bytu je z obou stran domu a díky tomu je světlý a slunný. Lodžie je orientovaná na jihozápad.Výhodou jsou i neprůchozí pokoje. Bytová jednotka je nově vymalovaná a v celém bytě je položeno nové linoleum, kuchyňská linka včetně plynového sporáku. K dispozici je lednice i pračka. Součástí pronájmu je sklep. V domě je k dispozici kolárna i kočárkárna.

Dům je po revitalizaci, zateplen, nová okna i výtahy.

V dosahu supermarket Kaufland, centrum Haná, ZŠ Stupkova, MŠ, MHD. Fakultní nemocnice. Nájezd na dálnici na Brno 3 min.

Dům se nachází v klidné slepé ulici obklopen zelení a nabízí uživatelům pohodové klidné bydlení. Za domem je malé hřiště pro děti a u domu dostatek parkovacích míst.

Hledáme k dlouhodobému pronájmu slušného pracujícího nájemníka s doložením bezdlužnosti.

Měsíční nájemné 11.000,- Kč + zálohy za služby a inkaso 2.742,- Kč.

Zálohy na elektřinu 1000,-Kč + plyn 240,- Kč si přepisem hradí nájemník.

Vratná kauce 15.000,- Kč

Provize RK 11.000,- + 21% DPH

PENB nedodán, uvedeno „G“.

Byt je ihned ihned volný.

V případě zájmu Vás ráda provedu na prohlídce.

Exkluzivní nabídka jedinečného bydlení v Tovačově v nově vznikajícím bytovém projektu.

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout bydlení v bytovém domě, kde rekonstrukcí původního objektu vzniká pět bytů s komfortem bydlení rodinného domu včetně teras, zahrádek a parkovacích míst v uzavřeném dvorním traktu. Koncepce elegantních bytů je řešena tak, aby uživatelům nabídla komfort klidného rodinného bydlení, funkčnosti a nadčasovosti.

Na výběr je pět bytových jednotek různých dispozic a výměr. Karty k jednotlivým bytům na odkaze na www.bytytovacov.cz. Dle způsobu financování je možnost zvýhodněné kupní ceny a výběru úprav dispozic, volba materiálů, dekorů interiérů a vybavovacích prvků. Přiložené fotografie jsou pouze vizualizace.

Bytový dům bude mít status nízkoenergetického bydlení, které bude zajišťovat solární elektrárna a tepelné čerpadlo.

Projekt nabízí svým rezidentům dostupné bydlení v příjemné a klidné lokalitě  s dostatkem zeleně, přírodního koupaní, rybolovu a cyklostezek.

V obci je skvělá občanská vybavenost, k dispozici mateřská školka, základní škola, pošta, lékař, obchody, restaurace i služby.

Město Tovačov se stejnojmenným zámkem leží při středním toku řeky Moravy v nadmořské výšce 200 m, v samém  srdci  rovinaté  úrodné Hané.  Je  středem  pomyslného čtverce,  jehož  vrcholy  tvoří  na severu krajské  město  Olomouc 20 km,  na  východě  město  Přerov 15 km ,  na  jihu  město  Kroměříž 23 km  a  na  západě pak město Prostějov 15 km. Je tak vyhledávanou obcí s dobrou dopravní dostupností.

Uvedená cena je za celý bytový dům. Ceny jednotlivých bytů, půdorysy, dispozice, výměry a veškeré informace najdete na webu nemovitosti viz. odkaz na  www.bytytovacov.cz

V případě zájmu zajistím výhodné financování přes hypotečního experta.

PENB je v procesu vypracovávání z tohoto důvodu uvedeno „G“.

Pro bližší informace  prosím o zadání poptávky.