3+1 Archivy | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Dispozice: 3+1

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi  slunný byt ve vyhledávané lokalitě ve městě  Litovel. Bytová jednotka  v osobním vlastnictví  nabízí příjemné dispoziční uspořádání v podobě třech neprůchozích pokojů s lodžií a sklepem. Podlahová výměra bytu 66 m2, lodžie 4 m2 a sklep 2 m2. Byt je situovaný v 6.NP panelového bytového domu. Jednotka prošla zdařilou rekonstrukcí  před  cca 10 ti lety, která zahrnovala zděné jádro, novou koupelnu s vanou, samostatné WC,  nové rozvody, plovoucí podlahy, dveře, vestavěné skříně na chodbě, plastová okna a novou kuchyňskou linku včetně všech spotřebičů. Obývací pokoj s balkonem je orientovaný na západní stranu a nabízí pěkné výhledy do celého okolí. Další pokoje jsou orientovány na jihozápad byt je tak celý den  prosvětlený. K užívání společné prostory kolárna i kočárkárna. Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě, obklopené zelení  Litovelského Pomoraví – turistika i cykloturistika  a přitom  v pohodlném dosahu centra města do 5 min. pěšky. Strategická poloha nemovitosti s rozsáhlou občanskou vybaveností  obchody, MŠ, ZŠ, SOŠ, MHD 3 min od domu, nájezd na dálnici 5 min. Dobrá  dostupnost  vlakem i busem do Uničova  10 km, Olomouce  20 km i Mohelnice 17 km. Pohodové bydlení umocňují  i příjemní sousedé na patře. V domě je pořádek a klid. Zajistíme výhodné financování. V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Hledáte byt k bydlení či k investici v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně a ticha, v krajině pramenů léčivé vody a čistého vzduchu?  Mám pro Vás nabídku, kterou si můžete přetvořit k obrazu svému.

Byt 3+1 o výměře 68 m2 a k tomu lodžie 4 m2 i sklep 2 m2. Bytová jednotka se nachází v I.NP panelového domu a je v původním stavu určená k rekonstrukci. Inspirovat Vás mohou přiložené vizualizace.

Klidná a žádaná lokalita  pod kopcem Čapka nabízí snadnou dostupnost do centra a přitom klid a krásný výhled na celé panorama Jeseníků.

V dosahu 200 m škola i školka. Dostupnost do centra města 1 km.

Město Jeseník je proslulé  svými lázněmi, pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze.

 

Byt je v družstevním vlastnictví bez možnosti převodu do osobního vlastnictví a nelze jej financovat hypotečním úvěrem se zástavou. Je nutné ručení jinou nemovitostí.

Pro další informace nebo prohlídku bytu volejte makléře.