4+1 Archivy | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Dispozice: 4+1

Ve výhradním zastoupení majitelky si Vám dovoluji nabídnout k pronájmu příjemný slunný byt v Olomouci – Nové Sady na ulici Fischerova.

Bytová jednotka 4+1 o podlahové ploše 77 m2 s lodžií 5 m2 se nachází v 5.NP panelového domu. Lodžie je orientovaná na východní stranu s výhledem do zeleně a můžete si tak vychutnat ranní kávičku a relax. Byt je dispozičně dobře vyřešen neprůchozími pokoji a zajistí budoucím uživatelům soukromí a klid. Kuchyně je vybavená linkou včetně myčky, elektrické trouby, plynového sporáku a lednice. V koupelně je vana a k užívání i pračka. Na chodbě se nachází samostatná šatna a vestavěné skříně a tedy dost úložných prostor. Tři pokoje jsou částečně vybavené postelemi a psacími stoly.

Součástí pronájmu je sklepní koje a kolárna společná pro tři byty. Tyto prostory jsou monitorovány kamerovým systémem.

Dům prošel revitalizací v roce 2021, zateplení domu, nové výtahy.

Za bytovým domem se nachází MŠ Rožňavská, ZŠ Milady Horákové, sportoviště, v dosahu 5 minut pěšky MHD – tramvaj i bus, nájezd na dálnici výpadovka na Brno do pár minut. V okolí veškerá občanská vybavenost, obchody, služby, restaurace.

Měsíční nájemné 17.000,- Kč. Zálohy na elektřinu a plyn 4.000,- Kč si převede budoucí nájemce na sebe. Vratná kauce 17.000,- Kč. Provize RK  17.000,- Kč.

Majitelka preferuje pracující osoby s doložením bezdlužnosti případně slušné a ohleduplné studenty na dlouhodobý pronájem.  V případě obsazení bytu studenty v samostatném pokoji je měsíční nájemné 7.000,- Kč včetně energií za osobu. Ve sdíleném pokoji pro dva studenty činí měsíční nájemné 6.000,- Kč  včetně energií za osobu.  Maximální počet studentů v bytě jsou čtyři.

Bonusem jsou dobré sousedské vztahy a tento status by paní majitelka ráda zachovala.

Finální výběr nájemce bude tedy na ní.

Byt je ihned volný.

Půdorysy a vizualizace jsou přiloženy.

Ráda Vás provedu na osobní prohlídce a poskytnu bližší informace.