4+kk Archivy | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Dispozice: 4+kk

Výjimečná nabídka nadčasového bydlení v příjemné lokalitě v městečku Tovačov.

POSLEDNÍ DVA BYTY K DISPOZICI !

Nově vznikající projekt šesti bytových jednotek s komfortem bydlení rodinného domu. Byty s terasami, zahrádkami, parkovacím stáním a skladovacím prostorem. Společný pozemek s pergolou, grilem a vinným sklepem, možnost umístění bazénku i pískoviště.

Obec Tovačov je vyhledávaná pro svoji okolní přírodu, obklopená lesy, jezery, rybníky i cyklostezkami. Bonusem je výborná dostupnost do Olomouce, Přerova i Prostějova. Veškerá občanská vybavenost- škola, školka, obchody, lékař.

 

Energeticky úsporné bydlení v uzavřeném objektu, který nabízí klid a bezpečí pro Vaše děti.

Ekologičnost bydlení bude zajišťovat solární elektrárna a tepelné čerpadlo.

V této fázi projektu je stále možný výběr interiérových prvků a materiálů dle vlastních představ i částečná změna dispozice. Fotografie jsou pouze vizualizace.

V nabídce je k dispozici mezonetový byt 4+kk podlahová plocha 108,85 m2. V uvedené ceně k bytu náleží:

 

terasa 5×1,5 m = 7,5 m2

zahrádka 3×6 m = 18 m2

dvě parkovací stání – jedno stání 3×6 m = 18 m2

skladovací prostor s regálem – G1 – 2,5×2,5 m =6,25 m2

možnost využívání pergoly s ohništěm

Dispozici a jednotlivé výměry pokojů nabízeného bytu D naleznete na webových stránkách projektu : www.bytytovacov.cz

Celý projekt bude dokončen na podzim roku 2024.

PENB se zpracovává – uvedeno zatím „G.

Pro bližší informace a osobní prohlídku projektu mne neváhejte kontaktovat.

Exkluzivní nabídka pro náročné. Znojmo – vyhledávaná vinařská lokalita s královskou historií v blízkosti Národního parku Podyjí. Designová novostavba bytu ve 3.NP o dispozici 4kk s velkorysou výměrou 135m2 a terasou 34m2 byla postavena na zakázku a nabízí komfort bydlení jako v RD. Precizní provedení bez kompromisů, premiové materiály, nadstandardní vybavení a vše vyladěné do posledních detailů dodává bytu punc luxusu. Terasa s modřínovou podlahou a vířivkou je orientovaná na západní stranu s výhledem na Kraví horu. Kuchyň Sykora na míru včetně všech AEG spotřebičů, vinylové podlahy s podlah. vytápěním, venkovní automat. rolety, okna trojskla, velkoformátové obklady v koupelně, keramika Laufen, regulační termostaty v každé místnosti. Komín na vybudování krbu a příprava na klimatizaci. K bytu náleží sklep 37m2 s kuchyní, sprchou a posezením. Dvůr 250m2 s relaxační zonou, krbem a parkováním pro 4 vozy. Brána na dálkové ovládání. Možnost odkoupení i 2.NP.