5+2 Archivy | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Dispozice: 5+2

Bydlení v blízkosti přírody, lesů a přírodního koupání? Ve vyhledávané lokalitě CHKO Litovelského Pomoraví  8 km od Olomouce?  V rodinném domě navíc v klidné ulici? Nechcete se starat o zahradu?

Pokud přesně toto hledáte, tak mám pro Vás nově v nabídce RD na ulici  Podhradí v Horce nad Moravou. RD o dvou samostatných bytových jednotkách ke dvougeneračnímu bydlení, k bydlení spojené s podnikáním nebo k investici na další pronájmy.

Dům o zastavěné ploše 106 m2, bytová jednotka v přízemí o dispozici 2+1, podlahové ploše 70 m2 s terasou 38 m2, bytová jednotka ve druhém nadzemním podlaží o dispozici 3+1, podlahové ploše 77 m2 s balkonem 6 m2. Terasa je orientovaná na jihovýchod a nabízí naprosté soukromí a klid. Dům procházel od roku 2007 průběžně rekonstrukcí, koupelny, podlahy, rozvody, okna, zateplení, kuchyňské linky, klimatizace. RD je postaven z cihel, napojen na veřejný vodovod, studnu, zemní plyn, elektřinu, veřejnou kanalizaci. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel. K dispozici půda, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku. Bezproblémové parkování u domu.

Vesnicí protéká Mlýnský potok (náhon horeckého mlýna), který je s oblibou splavován vodáky na kánoích a vyhlídkových raftech. Asi 2 km jižně od Horky se nachází přírodní koupaliště Poděbrady oblíbené pro svou malebnost ve vzrostlé zeleni.  Severně od Horky se rozkládá území ChKO Litovelské Pomoraví s lužními lesy, říčními rameny a řadou zpevněných lesních cest lákající k výletům na kolech, na lodích, na koních a pěšky. Asi 2,5 km severně se uprostřed lesů nachází výletní místo Lovecká chata oblíbená pro svůj charakter loveckého a westernového stylu. Nachází se zde sportovně jezdecký a výukový areál na koních, minigolf, hřiště pro děti. Na okraji obce je postavené centrum ekologických aktivit Sluňákov . Dům obklopuje unikátní přírodní umělecká galerie s názvem Dům přírody Litovelského Pomoraví. Obec žije bohatým sportovním životem – fotbalový klub, házená, sokol, vodácký klub.

V obci je mateřská i základní škola i s výukou Montesorri, lesní školka Bažinka. Veškerá občanská vybavenost  – pošta, obchody, restaurace, praktický i dětský lékař. Výborná dostupnost do Olomouce pravidelnou linkou MHD i železniční dopravou.

Pro vážného zájemce zajistím výhodné financování přes hypotečního experta.
Bližší info a projektová dokumentace na osobní prohlídce.

PENB se vypracovává proto zatím uvedena energetická náročnost „G“.