Prodej dvougeneračního rodinného domu, 2 x byt 90 m2, pozemek 902 m2, Bohuňovice | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Prodej dvougeneračního rodinného domu, 2 x byt 90 m2, pozemek 902 m2, Bohuňovice
Celkem fotografií: 27

Půdorysy

Celkem fotografií: 8

Vizualizace

Celkem fotografií: 4

Prodej dvougeneračního rodinného domu, 2 x byt 90 m2, pozemek 902 m2, Bohuňovice

  • DOMŮ
  • Nemovitosti
  • Prodej dvougeneračního rodinného domu, 2 x byt 90 m2, pozemek 902 m2, Bohuňovice

Hledáte velký dům v okolí Olomouce pro dvě generace k bydlení nebo pro bydlení spojené s podnikáním či chcete investovat do bytů se zahrádkami na následný pronájem? Pak mám pro Vás skvělou novinku.

Ve výhradním prodeji Vám nabízím tento rodinný dům v klidné a vyhledávané lokalitě v obci Bohuňovice.

RD o zastavěné ploše 263 m2, zahrada 639 m2 a celková výměra pozemku 902 m2. V domě se nachází dva samostatné byty 3+1, každý o výměře 90 m2.

Dům je zděný. Postaven byl v roce 1931, ale procházel postupně rekonstrukcemi.

Horní byt s velkým balkonem byl částečně rekonstruován v roce 2014, nová koupelna, nová kuchyně včetně spotřebičů, rozvody elektro, vody a plynu, omítky, stropy. Na dřevěných podlahách PVC. V obývacím pokoji jsou krbová kamna na tuhá paliva. Prostorná chodba se schodištěm slouží částečně jako šatna. V tomto roce nová plastová okna, plynový kotel, elektrický bojler.

Přízemní byt je nedokončený, jsou zde pouze nové rozvody vody, topení a odpady. Nabízí se zde rekonstrukce podle vlastních představ nebo dle přiložené vizualizace. Momentálně jsou byty přístupné ze společné vstupní chodby, ale lze je oddělit a do horního bytu vybudovat samostatný vstup zvenku.

Byty lze rozdělit Prohlášením vlastníka na dvě samostatné bytové jednotky se zahrádkami s užíváním společných prostor. K domu náleží dílna, garáž, kůlna, sklep 4×4, prádelna i půda. Z půdy lze vybudovat další bytovou jednotku. Za domem velká udržovaná zahrada s ovocnými stromy, zahradní chatou a zónou na hraní pro děti.

Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. K dispozici také studna. Vytápění zajištěno plynovým kotlem i kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody kombinovaným kotlem.

Obec je vyhledávána k bydlení pro svoji strategickou polohu s dobrou dostupností – 6 km do Olomouce i Šternberka .

Poblíž Bohuňovic se nachází malé vnitrostátní neveřejné (soukromé) letiště. Obcí prochází železniční trať Olomouc – Šternberk – Šumperk, přímo v Bohuňovicích je železniční zastávka. Východně od obce vede silnice I/46 z Olomouce do Opavy. Obcí také prochází cyklostezka Olomouc – Bohuňovice – Bělkovice a Olomouc – Bohuňovice – Štarnov – Šternberk.

V Bohuňovicích funguje mateřská škola a základní škola (1.–9. ročník). TJ Sokol Bohuňovice má pět oddílů: fotbal, volejbal, tenis, oddíl šachu a rekreační tělovýchova. Od roku 1972 až dodnes je v provozu širokoúhlé kino s kapacitu 156 míst a systémem Dolby Surround Pro Logic. Funguje zde také aquapark Centrum zdraví Bohuňovice.

Veškeré další informace Vám ráda poskytnu na osobní prohlídce.

 

V případě zájmu mohu zprostředkovat výhodné financování přes hypoteční specialistku.

Aktuální stav
zakázky
Prodáno
Typ
zakázky
Prodej
Typ
nemovitosti
Rodinný dům
Dispozice
nemovitosti
6+2
Plná adresa
nemovitosti
U Stavu 159
Bohuňovice | 78314
Plná prodejní cena
nemovitosti
7 000 000,- Kč

Mám zájem o nemovitost

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinná.


    Nejnovější nemovitosti