Prodej, RD 4+2, dvě bytové jednotky,197 m2,Bukovany u Olomouce | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Prodej, RD 4+2, dvě bytové jednotky,197 m2,Bukovany u Olomouce
Celkem fotografií: 27

Půdorysy

Celkem fotografií: 7

Vizualizace

Celkem fotografií: 9

Prodej, RD 4+2, dvě bytové jednotky,197 m2,Bukovany u Olomouce

  • DOMŮ
  • Nemovitosti
  • Prodej, RD 4+2, dvě bytové jednotky,197 m2,Bukovany u Olomouce

Toužíte po vlastním cenově přijatelném domě v okolí Olomouce a zároveň v blízkosti přírody?
Dům, který si komplet přestavíte podle svojí fantazie a možností ?
Navíc s bonusem městské hromadné dopravy a tím pádem dosahem všech benefitů velkoměsta?

Právě mám nově v nabídce tento dům v obci Bukovany u Olomouce v pohodové klidné ulici u rybníčku. Dům je velký tak akorát pro jednu rodinu s dětmi nebo jako investice na další pronájem.
Nabízí totiž dvě bytové jednotky 1+1 a 3+kk. Zahrada zde není velká 50 m2 a je částečně vydlážděná, ale na posezení, grilování, bazének pro děti, pískoviště,  pár kytek a bylinek je dostačující. Pokud nejste zahradníci, tak menší pozemek jistě oceníte. Příroda a les je kousek od domu směrem na Svatý Kopeček. Turistika, cyklostezky a přehrada na koupání do 2 km.

Dům je ze smíšeného zdiva a stáří cca 80 let. Přízemí o dispozici 1+1 a podlahové ploše 50 m2  – pokoj + kuchyň, sklad, sociální zařízení a chodba na dvůr. Sociální zařízení v přízemí je společné pro oba byty a  je 6 let po rekonstrukci – samostatná toaleta,  koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Nad přízemí bylo dostavěno před čtyřiceti lety patro o dispozici 3+kk a podlahové ploše 80 m2. V horním patře je prostor pro vybudování další koupelny a toalety viz. přiložená vizualizace. Půda nabízí možnost přestavby na další pokoje. Na dvoře jsou bývalé hospodářské budovy, které mohou posloužit k přebudování na letní kuchyň nebo sklad na uložení například sportovního vybavení.

RD má částečně vyměněná okna za plastová a udělanou izolaci kolem domu. Dům využívá vlastní studnu, dále je napojen na plyn, elektřinu, kanalizaci a přípojka na veřejný vodovod je u domu. Vytápění domu na plyn i tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Dům je v původním stavu určený ke kompletní rekonstrukci, ale je stále obývaný a funkční.

Dům svou dispozicí nabízí více variant využití. Bydlení spojené s podnikáním, možnost zřízení provozovny v přízemí a v horním patře byt, ke dvougeneračnímu bydlení či k investici jako pronájem obou bytových jednotek.

Dispozice a výměry jednotlivých místností jsou v přiložených zaměřených půdorysech.

Obec Bukovany je vzdálená od Olomouce  pouze 8 km a je vyhledávaná pro dosah přírody a výbornou dostupnost, kterou zajišťuje MHD každou hodinu. V obci se nachází mateřská školka, hřiště ke sportovnímu  a kulturnímu vyžití a restaurace Koliba. Veškerá občanská vybavenost je ve Velké Bystřici vzdálené 2 km.

Pro vážné zájemce zprostředkuji výhodné financování přes ověřeného finančního experta.
Ráda Vás provedu na osobní prohlídce.

 

 

Aktuální stav
zakázky
Prodáno
Typ
zakázky
Prodej
Typ
nemovitosti
Rodinný dům
Dispozice
nemovitosti
4+2
Plná adresa
nemovitosti
Bukovany 62
Bukovany č.p. 62 | 77900
Plná prodejní cena
nemovitosti
2 800 000,- Kč

Mám zájem o nemovitost

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinná.


    Nejnovější nemovitosti