Prodej, RD 5+1 , 150 m2, pozemek 594 m2, Olomouc - Slavonín | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Prodej, RD 5+1 , 150 m2, pozemek 594 m2, Olomouc – Slavonín
Celkem fotografií: 40

Půdorysy

Celkem fotografií: 3

Vizualizace

Celkem fotografií: 3

Prodej, RD 5+1 , 150 m2, pozemek 594 m2, Olomouc – Slavonín

  • DOMŮ
  • Nemovitosti
  • Prodej, RD 5+1 , 150 m2, pozemek 594 m2, Olomouc – Slavonín

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Slavonín na ulici Machátova. RD 5+1, zastavěná plocha 150 m2, zahrada 444 m2.

RD kolaudovaný v roce 1971, zděný, dvoupodlažní, podsklepený i s půdním prostorem.

Dispozičně v I.NP 2+1, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, chodba, umývárna a toaleta. V umývárně není sprcha, ale je tam prostor na dostavbu. Podlahová plocha prvního nadzemního podlaží je 62 m2.
Ve II.NP se nachází tři pokoje, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a chodba. Z jednoho pokoje lze vybudovat kuchyň a vznikne tak další samostatná bytová jednotka. Podlahová plocha druhého nadzemního podlaží je 62 m2 + balkon do zahrady o výměře 8,5 m2. Půda o výměře 62 m2 je vhodná k vybudování mezonetu nebo další bytové jednotky. Trámy i střecha je zachovalá bez nutnosti dalších oprav. Na dům navazuje přístavba do zahrady o výměře 24 m2 jako sklad, technická místnost nebo prostor ke zbudování letní kuchyně. Dům je celopodsklepený s garáží, dílnou, prádelnou, kotelnou, skladem na dřevo i spíží.

V roce 2003 proběhla výměna oken za plastová dvojskla, zateplení domu, modernizace koupelen a výměna schodiště do patra, výměna okapů v mědi.  Na podlahách jsou původní parkety, které lze renovací zachovat. V domě jsou dva komíny vhodné i na napojení na krb.  Jinak je dům v původním, ale ve velmi dobrém stavu. Původní majitelé, kteří si dům postavili, o něj celé roky velmi pečovali a udržovali v čistotě a pořádku.

U domu je udržovaná okrasná zahrada, kde v zadní části je prostor k vybudování letního posezení, terasy, grilu, bazénu a kde bude mít nový vlastník naprosté soukromí a klid.

RD lze bez jakýchkoliv úprav ihned užívat nebo je zde prostor pro modernizaci dle vlastních představ. Nabízí se variabilita užívání ke dvougeneračnímu bydlení či bydlení spojené s podnikáním, kde sklepní prostory lez využít např. na služby kosmetické, masérské, kadeřnické s přístupem z hlavní cesty. Dům by mohl zaujmout i k investičnímu záměru pro vybudování tří samostatných bytových jednotek k dalšímu pronájmu.

RD je napojen na veškeré inženýrské sítě, elektřinu, veřejnou kanalizaci, vytápění plynovým kotlem i tuhými palivy. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

 

Bonusem pro bydlení v tomto domě jsou i velmi příjemní a pohodoví sousedé.

Tato lokalita je vyhledávaná pro svoji rychlou dostupnost do centra města a veškerých vymožeností, které město poskytuje a přitom nabízí pohodové bydlení jako na venkově.

V dostupné vzdálenosti pár minut autem je škola, školka, nákupní centrum Haná, zdravotní středisko, Fakultní nemocnice, sportovní centrum, zastávka MHD i nájezd na dálnici na Brno.

Dům si lze prohlédnout v přiloženém 3D scenu – matterport.
Výměry jednotlivých místností najdete v zaměřených půdorysech.
K dispozici je i původní projektová dokumentace.
PENB energetický štítek se vypracovává zatím uvedeno „G“.

Financování lze bezplatně konzultovat přes ověřeného finančního experta.

V případě více zájemců bude výběr kupujícího uskutečněn aukčním prodejem nejvyšší nabídce.

Ráda Vás provedu na osobní prohlídce, kde Vám poskytnu bližší informace.

Aktuální stav
zakázky
Prodáno
Typ
zakázky
Prodej
Typ
nemovitosti
Rodinný dům
Dispozice
nemovitosti
5+1
Plná adresa
nemovitosti
Machátova 303/21
Olomouc | 77900
Plná prodejní cena
nemovitosti
12 500 000,- Kč

Matterport

Mám zájem o nemovitost

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinná.


    Nejnovější nemovitosti