Prodej rodinného domu 5+2, 214 m2, Velký Újezd | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Prodej rodinného domu 5+2, 214 m2, Velký Újezd
Celkem fotografií: 32

Půdorysy

Celkem fotografií: 3

Vizualizace

Celkem fotografií: 2

Prodej rodinného domu 5+2, 214 m2, Velký Újezd

Hledáte rodinný dům k trvalému bydlení nebo jen sídlo k rekreaci v blízkosti lesů a přírodního koupání? Dům bez zbytečně velkého pozemku, kde nemusíte sekat trávu a starat se o zahradu?

Dispozičně dvougenerační dům se dvěmi bytovými jednotkami každá o podlahové ploše 100 m2. V přízemí se nachází byt 2+1 s koupelnou a přímým vstupem na dvůr a v podkroví byt 3+1 bez sociálního zařízení. Ze dvora o vel. 70 m2 je vjezd do prostorné garáže a dílny. Dvůr nabízí možnost parkování a nachází se zde i dvě udírny a dřevník. Z horního bytu je vstup na terasu o výměře 30 m2, kde je možnost vybudování relaxační zony. Dle přiložené vizualizace lze horní byt přestavět včetně dobudování  sociálního zařízení.  Poslední rekonstrukce domu proběhla v 80 tých  letech, kde bylo na přízemní stavbu dostavěno horní patro částečně jako dřevěná nadstavba. Tento dům je sice určený ke kompletní rekonstrukci, ale je stále obývaný a plně funkční.

Vytápění i ohřev vody zajišťuje plynový kotel, možnost vytápění i na tuhá paliva. Dům je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci. K dispozici je i vlastní studna na užitkovou vodu. Stavba je jen částečně podsklepená 10 m2, kde se nachází kotel a bojler. Nízké provozní náklady. Dům se nachází v klidné málo frekventované ulici a je ihned volný.

Městys Velký Újezd se nachází v nadmořské výšce 371 m u staré obchodní cesty s brodem mezi Olomoucí a Lipníkem nad Bečvou, na pozvolně sestupujícím svahu úpatí Oderských vrchů. Pouhých 6 kilometrů od obce pramení řeka Odra. Dnes, na počátku 21. století, je Velký Újezd obcí s bohatou historií a kulturní tradicí. V současné době zde žije okolo 1400 obyvatel. Začalo se zde opět podnikat, a tak dnes má městys i dobré služby. Ordinuje zde praktický, dětský a zubní lékař, v obci je lékárna, pošta, stolařství, zahradnictví, stavitelství, zemědělská činnost, pila, dále několik obchodů a pohostinství, autoservis, knihovna, posilovna, sauna, masáže, kadeřnictví, ubytovna, penzion.

V obci je také Základní a Mateřská škola, pobočka Základní umělecké školy Žerotín a Střední odborné s obory: kuchař-kuchařka, číšník-servírka, kuchař-číšník, kadeřník-kadeřnice, zahradník, krejčí, podnikání a dále tři obory pro absolventy zvláštních škol. Právě poloha Velkého Újezdu nabízí snadnou dopravu do sousedních větších měst  – Olomouce 18 km, Přerova 17 km, Hranic 23 km, Lipníku nad Bečvou 11 km.

Městysem vedou cyklotrasy, v blízkém kamenolomu vzdáleném 3 km ve Výklekách je krásné přírodní koupaliště. Díky dobré vybavenosti městyse, dobrému autobusovému spojení a celkově dobrému umístění se do Velkého Újezdu  stěhují lidé i z jiných měst a obcí, rozrůstá se nová výstavba domů.

Další informace a projektovou dokumentaci Vám ráda poskytnu na osobní prohlídce. V případě zájmu zajistím nejvýhodnější financování přes hypotečního experta.

Aktuální stav
zakázky
Prodáno
Typ
zakázky
Prodej
Typ
nemovitosti
Rodinný dům
Dispozice
nemovitosti
5+2
Plná adresa
nemovitosti
Oderská 169
Velký Újezd | 78355
Plná prodejní cena
nemovitosti
2 300 000,- Kč

Mám zájem o nemovitost

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinná.


    Nejnovější nemovitosti