Online marketing | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Online marketing

Vyfotit nemovitost na mobil, sepsat pár řádků a vše zveřejnit na realitních serverech? Takhle se prodávalo před 10 lety. Časy se ovšem výrazně změnily. Pokud chcete prodat rychle a za nejvyšší možnou cenu, potřebujete promyšlenou marketingovou strategii. Využijte moderní marketing ve svůj prospěch. Při prezentaci nemovitostí využívám veškeré moderní postupy a technologie, které vám pomohou přilákat desítky zájemců, bleskově urychlí prodej nemovitosti a zvýší prodejní cenu na maximum.

Moji klienti nečekají až lidé začnou brouzdat po inzertních serverech a prohlížet si nabízené nemovitosti, ale rovnou jim ty jejich servírujeme na sociálních sítích. Tam totiž lidé tráví hodiny každý den. Díky této strategii se rychlost prodeje nemovitostí u mých klientů více jak zdvojnásobila.

Díky obrovskému množství dat, kterými sociální sítě disponují, máme takřka neomezené možnosti cílení reklamy. Cílit můžeme dle mnoha kritérií, například dle věku, pohlaví, lokality, zájmů, životních událostí, stavů a mnoho dalšího.

Nastavením a správným zacílením to nekončí. Každou kampaň je potřeba důkladně sledovat a dle výsledků pak optimalizovat. Získáme tak  kompletní přehled výsledků kolik reklama zasáhla lidí, kolik lidí se prokliklo na web, kdo všechno si prohlédl konkrétní nemovitost, to vše jasně a přehledně.

I v dnešní době se bohužel najdou makléři, kteří nafotí několik rozmazaných fotografií vaší nemovitosti, zveřejní je na realitních serverech a čekají, co se bude dít. Častokrát se dlouho neděje nic, v další fázi přichází řada na snižování ceny. Nepřipravujte se o peníze, ráda vám z prodeje či pronájmu vaší nemovitosti pomohu získat maximum.

CHCI PRODAT VÝHODNĚ

DALŠÍ SLUŽBY