Prodej nemovitostí | Jarmila Šulkovská - realitní služby na klíč
ZAVŘÍT
ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA
Jarmila Šulkovská – realitní služby na klíč

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitosti je náročný obchod, ve kterém jde o miliony. Proto patří do rukou zkušeného realitního makléře. Nepřipravujte se zbytečně o statisíce korun prodejem na vlastní pěst. Ušetřím vám starosti, čas i finance.  

Sebemenší chyba nebo zaváhání vás může přijít draho. Ráda vás hladce a bezpečně provedu celým náročným procesem prodeje, nebo naopak koupě nemovitosti. Ušetřím vám čas, starosti a v neposlední řadě také finance.

V případě, že kupujete starší nemovitost, je důležité zkontrolovat její technický stav. Předejdete zbytečným potížím a dalším nečekaným investicím do oprav či úprav. Pomohu vám odhalit skryté závady, prověřím nemovitost na katastru a zkontroluji kupní smlouvy.

Prodejte za nejvyšší možnou cenu

Prodat rychle, hladce, bez starostí a za nejvyšší možnou cenu. Tak si většina mých klientů představuje perfektní obchod. Ráda pomáhám plnit jejich sny. Díky precizní přípravě nemovitosti k prodeji a promyšlenému marketingu oslovím ještě více potenciálních kupujících. Více zájemců o koupi = rychlejší prodej a lepší kupní cena. Na závěr dotáhnu celý obchod bezpečně a zdárně do konce. Nechám připravit neprůstřelnou kupní smlouvu, zajistím advokátní úschovu, předání nemovitosti včetně předávacích protokolů a pomůžu také s převodem nemovitosti na katastru. 

CHCI PRODAT RYCHLEJI A ZA VÍC

DALŠÍ SLUŽBY